Tagasi

Lutsu majamuuseum läheb jõuluajal Linnakodaniku muuseumile külla

Oskar Lutsu majamuuseum19. sajandi linnakodaniku muuseumUudis

Jõuluajal on 19. sajandi Tartu linnakodaniku muuseumis külas Oskar Lutsu majamuuseum jaapani paberteatri lugudega.Kui tahad jõulueelsel ajal mõtiskleda hoolivuse, sõbralikkuse, sallivuse ja abivalmiduse üle, siis tule 19. sajandi Tartu linnakodaniku muuseumisse, kus Oskar Lutsu majamuuseumi kuraator jutustab jaapani paberteatri abil jõulujutte.Väiksematele räägime südamliku loo sellest, kes võib tuisusel ööl ootamatult uksele koputada ja veidi suurematele sellest, kuidas tulevad jõulud ilma vanaemata.Lastel on võimalik ka vana maja uudistada ning väikest kingitust meisterdada.Jututunnid toimuvad 26.novembrist kuni 4. detsembrini rühmale või klassile sobival ajal.Kirjuta aja kokkuleppimiseks linnakodanik@katarina.ee või kristi.musteikis@katarina.ee.Helista kas lauatelefonile 736 1545 või mobiilile 55 64 20 66.Hind 2 € lapse kohta.

Vaata lisaks

Kõik uudised
LaulupeomuuseumUudis

3. – 28. märtsini on Laulupeomuuseum suletud